Temelsan'ı Tanıyın

Kurulduğu 1971 yılından bugüne kadar güven ve estetik değerlere önem vererek, dönemin modern çizgilerini inşaatlarına taşıyarak projelerini gerçekleştiren firma konut, iş merkezi ve fabrika yapımı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Bünyesinde bulunan Temelsan Yapı Sanayi ve Asiltem Yapı Turizm Şirketleriyle kurumsal kimlik kazanan firma önemli projelere imza atmış, yeni yaşam alanları oluşturarak sektöründe tercih sebebi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana insan hayatının önemini, ön planda tutarak hareket etmiş ayrıca izlediği müşteri memnuniyet odaklı politika şirketin sektördeki yerini sağlamlaştırmış, enerjisini, yeni yapılar inşa etme heyecanını daha da arttırmıştır.

Uygulamalarında malzeme, detay ve işcilik kalitesiyle ön plana çıkan firma sağlam alt yapı ve farklı mimari tasarımla yarattıkları ‘’butik konseptli yaşam’’ projelerini Gloria markası çatısı altında toplamış, diğer yandan yaşam merkezi haline gelen büyük ölçekli projelerine farklı markalarla temel inşaat imzası altında devam etmektedir.

Sosyal ağlarda bizleri takip edebilir,
kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.