Gloria Projeleri'ne Geri Dön

Gloriapart

Temelsan'ın modern mimari çizgisi, detay çözümlerindeki farklılıkları, sosyal alanlara ağırlık veren ve tasarımı ön plana çıkaran " Gloria " konseptli projelerinin bir yenisi İzmir'in tam merkezi Üçyol'da hayat buldu. 

Merkezi konumuyla hastane, öğrenim birimleri, havaalanı, çevre yolları'na ve İzmir'in en büyük alışveriş merkezlerine yakınlığı sayesinde rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor.

GloriApart; Yaşam şeklinize uygun tasarlanmış, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle 2 blok ve 89 daireden oluşuyor.

Projelerde yer alan tüm dairelerin özenle düşünülmüş mimari detayları, sosyal alanları, kapalı otoparkı, tasarlanan seyir terası, güvenli site yaşamı ve " Gloria " konseptli minimal çizgisiyle bölgeye değer katıyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde fonksiyonellik ve sadelik ön planda tutuldu.

Temelsan'ın 41 yıllık tecrübesi ve deneyimiyle tasarlanan GloriApart, iç mekanlarda kurgulanan alanlarda malzeme, sağlam alt yapı, fonksiyonelliğe önem veren alt yapısı ve farklı detay çözümleriyle ön plana çıkartıldı.

Şehrin merkesinde yer alan konumu, güvenli site yaşamı ve kalitesiyle fark yaratan aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri sunan GloriApart'ın dünyasına davetlisiniz...

Birbirinden farklı tasarlanmış 85 ve 145  m2 aralığında değişen 2 Oda 1 Salon ve  3 Oda 1 Salon daire seçenekleriÇift Tam otomatik asansörA Blokta 1. katta, B blokta teras katında yer alan ortak kullanıma açık Fitness Center - Sauna alanıKapalı Otopark alanıDış doğramalarda; ısı yalıtımlı alümunyum doğramalarBalkon korkulukları, kırılmaz temperli camTüm dairelerde ebeveyn banyosuÖzel tasarım ahşap kaplama kapılarDuravit, Vitra ve Grohe marka vitrifiye ürünleriVitra gömme rezervuarÖzel tasarım mutfak, 1. sınıf veya ithal ankastre ürünlerTüm odalarda ve salonda TV - Data - Sat tesisatıSalon ve girişler gizli aydınlatma asma tavanMerkezi ısıtma - Doğalgaz TesisatıIslak hacimlerde; 1. sınıf seramik - fayansProfesyonel site yönetimiGece güvenliğiRekreasyon ve dinlenme alanı olarak tasarlanan teleskopların bulunacağı Seyir Terası360 Sanal Tur

Kat Planları